کوئیک وایر تاسیس شده است تا مشتریانش را در کسب و کار و معامله شان به صورت بین المللی یاری نماید. این استارتاپ موفق فیلیپینی دارای کارشناسانی ماهر است. کارشناسان استارتاپ کوئیک وایر خدمات منحصر به فردی مانند اعلام لیست دقیق حساب ها و مدیریت تمام اطلاعات حقوقی مشتریان را انجام می­دهند. این کارشناسان موجب توسعه و پیشرفت افراد در کسب و کار می­شود. با اسمارت لنسر همراه باشید تا در ادامه به بررسی موفقیت این استارتاپ باهوش بپردازیم.

کوئیک وایر چگونه می­تواند به مشتری هایش کمک کند؟
  1. آگاهی از معیار های مشتری­ها

یکی از مهمترین شعار های کوئیک وایر، خداحافظی مشتریانش با چک های مدت دار می­باشد. و با حساب کردن های دقیق کارشناسان، مشتری ها را در انجام امور مالی یاری می­ رساند.

  1. مدیریت معاملات مشتریان

تیم تخصصی این استارتاپ فیلیپینی به صورت آنلاین و لحظه ای قادر به مدیریت، نگهداری، حفظ امنیت و نظارت بر تمام معاملات مشتریان خود می­باشد.

  1. تامین تمام اطلاعات مشتریان

کوئیک وایر برای تمامی مشتری های خود از هر جای دنیا که هستند، سیستمی پیاده­ سازی کرده است تا مشتریانش بتوانند تمام اطلاعات دقیق راجع به خود مانند حساب ها، بدهی های مربوط به حسابداری و حتی صورت حساب­های مختلف خود را مشاهده کنند.

متخصصان این استارتاپ توانستند با پیاده سازی این سیستم مشتری های خیلی زیادی جمع کنند. دلیل آن هم این است که نظمی در این سیستم می­ باشد که اگر مشتری بخواهد خودش این نظم را داشته باشد دیگر معاملات خوب را به دلیل کمبود وقت از دست خواهد داد.

  1. ارائه فاکتور­ها، صورت­حساب ها توسط داشبوردی(پیشخوان) شخصی

اگر مشتری­ها فاکتور­های خود را برای کوئیک وایر ارسال کنند، این تیم به بررسی و نگهداری فاکتور­ها و صورت­حساب ها اقدام می­کند. کوئیک وایر توسط پیشخوان شخصی که برای تک تک مشتری­هایش در نظر گرفته است بسیار معروف شده است. این پیشخوان تمام خدماتی که کوئیک وایر انجام می­دهد را در کنار هم جمع کرده است.

کوییک وایر

فهرست نویسی لیست های تجاری

کوئیک وایر در ابتدا که تاسیس شده بود فقط قابلیت مشورت کارشناسان با مشتری ها را داشت. در ادامه با اسمارت­ لنسر همراه باشید تا به روند پیشرفت عجیب و عالی کوئیک وایر یا همان آ-کیو-وایر (AQWire) بپردازیم.

با توجه به افزایش مشتری ها و تقاضا برای گرفتن خدمات از این استاراپ فیلیپینی، آقای ری ادیسون ریفاندو (Ray Edison Refundo) تصمیم گرفت تا با کمک گرفتن از تکنولوژی بلاک­چین به صورت اتوماتیک لیست­های استانداردی از بازرگانان و بیزینس­من های مربوط به شغل هر مشتری تهیه شود و به مشتری­های خود ارائه دهد.

املاک های مالزی در سال 2016 طبق آمار مبلغی بالغ بر 370 ملیون دلار، از مشتری های خود کلاه­ برداری کردند. کوئیک وایر باعث شد با یاری گرفتن از تکنولوژی بلاک­چین میزان قابل توجهی از معاملات حضوری برای مسکن را کاهش دهد.

تاریخچه و بنیانگذار کوئیک وایر

کوئیک وایر توسط فردی بسیار باهوش به نام ری ادیسون ریفاندو (Ray Edison Refundo) در شهر ماکاتی استان مانالیای فیلیپین در اکتوبر سال 2013 میلادی با سرمایه ای بسیار کم شروع به کار کرد.

کوئیک وایر استارتاپی بود که با کمتر از 11 نفر شروع به کار کرد و در حال حاضر حداقل 50 نفر کارشناس بازرگانی و تجارت در سراسر دنیا مخصوصا فیلیپین و کره ­جنوبی دارد.

البته در دنیا کوئیک وایر را جز این نام، با نام آ-کیو-وایر (AQWire) نیز می­شناسند. آقای ری ادیسون ریفاندو که شرکتش را در شهر کوچکی از استانی در فیلیپین راه اندازی کرد؛ در حال حاظر در تمام مناطق آسیای شرقی و مخصوصا کره­ جنوبی حضوری بسیار فعال دارد. می ­توان گفت مردم آسیای شرقی با وجود این استارتاپ دیگر دغدغه و نگرانی برای معاملات و حساب های خود ندارد. دلیل آن این است که می ­دانند استارتاپی با کمک از تکنولوژی بلاک چین می­ تواند تمام خدمات مدیریت­های مالی خود را انجام دهد.

در ابتدا که کوئیک وایر از دفتری کوچک شروع بکار کرد کسی فکرش را هم نمی­کرد که این استارتاپ بتواند تا سال 2018 میلادی مبلغی بالغ بر یک و نیم ملیون دلار ارزش داشته باشد.

هموطنان عزیز که به دنبال کسب و کار خود هستند توجه داشته باشند که می­توانند با سرمایه کم اما پشت کاری محکم و ایده ای مناسب با توجه به محل زندگی خود، استارتاپ خود را شروع کنند و مانند کوئیک وایر به موفقیت­های بی نظیری برسند.

کویک وایر _ موسس

سیاست های باز­پرداخت کوئیک وایر

این سیاست درسی برای تمام شرکت هاست که مشتری مداری را در اولویت کار خود قرار دهند. اگر زمانی خدمات مناسبی به مشتریان ارائه نشود، کوئیک وایر اقدام به باز­پرداخت برای مشتری می­کند. البته اگر اعتراض مشتری 180 روز پس از انجام خدمات باشد دیگر امکان پذیر نخواهد بود. به هر دلیلی اگر اعتراض مشتری قابل قبول باشد به صورت اتوماتیک، مبلغ داده شده به کوئیک وایر در همان زمان به کارت اعتباری مشتری بر می­ گردد.

خیلی اوقات است که این سیستم توسط شرکت ها اجرا می­شود اما پشتیبانی قوی ای ندارند. اما کوئیک وایر در سایت خود گفته است که حتی اگر اعتراض کردید و مبلغ به حساب شما بازگشت داده نشده، مشتریان می توانند از طریق ایمل تماس برقرار کنند تا حتما کارشناسان کوئیک وایر بررسی کنند.

جمع بندی

آقای ری ادیسون روفاندو، با یاری از تکنولوژی جدید و کارآمدی به نام بلاک­چین توانست صنعت معاملات را در آسیای شرقی با کمترین سرمایه با تغییرات بزرگی مواجهه کند. شما هموطنان عزیزمان نیز اگر به خود باور داشته باشید و مانند کوئیک وایر مشتری مداری را مدار اصلی شغل خود قرار دهید شک نکنید می­ توانید آن قدر موفق شوید که به بازار های بین المللی دست پیدا کنید و روزی تیم اسمارت لنسر راجع به شما تحقیقاتی انجام دهد.